Anasayfa / Üretim

ÜRETİM

Türkiye’nin ilk paketli ve tereyağlı pidesini üreten markası olarak, fabrikamızda uluslararası kalite standartlarında üretim yapıyoruz.

Ülkemizin önde gelen kurumsal firmalarına Kebap Pidesi ,Tombik (Gobit) ve Lavas ürünlerini tedariğini sağlamadaki önemli görev ve sorumluluklarımızın bilincinde olarak 15 yıldır her gün yenilenerek çalışmaya devam ediyoruz.

KEBAP PİDESİ

İskender kebap ve Pideli köftenin vazgeçilmezi tırnaklı pidelerimiz günlük taze olarak el değmeden üretilip, ister doğranmış kg olarak isterseniz dilediğiniz gramajda üretip adet olarak paketlemesini yapıyor ve siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

TOMBİK (GOBİT)

Et ve Tavuk dönerin en güzel sunumu tombik (Gobit) pidelerimiz günlük taze olarak el değmeden üretilip, ister susamlı isterseniz susamsız olarak 10'arlı adetler halinde paketlemesini yapıyor ve siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

LAVAŞ

Dürüm lavaşlarımız günlük taze olarak el değmeden üretilip, ister susamlı isterseniz susamsız olarak 25'erli adetler halinde paketlemesini yapıyor ve siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

CANTIK

Bursa'mızın en iyi lezzetlerinden cantık cemiyet ve yemek sanayilerinin en önemli ve özel ürünü olarak listenin başında yerini almaktadır. Bursa'da yüksek adetlerde ürün çıkarabilecek tek firma olmaktan ayrıca da cantıklarımızda geleneksel lezzeti koruyarak siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz..

ÜRETİMİZDEN KARELER...