ANASAYFA / HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Cantıkçı

HAKKINDA

1997 yılından beri faaliyetini sürdüren Cantıkçı, Fomara'daki ilk yerini açarak büyümenin ilk adımlarını atmıştır. Daha sonraları İstanbul'da toptan üretim için bir fabrika kurarak ve Türkiye'nin önde gelen bir çok kurumsal firmaları ile çalışma fırsatı bulmuş olmuştu. Bu dönemde Üretim alanında ciddi bir inovasyon ve ARGE çalışmaları yapmış olundu.  Son yıllarda ise restoran grubunda  podyumpark ve parkora'da da  açılan şubeleri ile  Cantıkçı Kalitesinden ödün vermeden Bursalılara en iyi ve güvenilir hizmeti vermenin mutluluğunu yaşıyor.

Kebap pidesi ve Cantık üretimine yeni bir boyut kazandıran bir firma olarak, görevimizin sadece Kebap pidesi ve Cantık üretmekle sınırlı olmadığını, müşterilerimize kaliteli ürünler sunmayı da içerdiğini düşünüyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana unlu mamuller sektörünün yenilikte liderliğini yapan Cantıkçı,  Türkiye’nin en bilinen Kebap pidesi ve Cantık üreticisi markası haline gelmiştir. Bu temel güçlerden yola çıkarak, bugün 1 üretim fabrikasını, 3 Restaurantu ile  günlük 15 bin adet Pide Tombik Lavaş ve Cantık üretim kapasitesini kapsayan mevcut dağıtım ağımıza ulaşmış bulunuyor ve Ar-Ge kapasitemiz sayesinde katma değer yaratmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimizi faaliyetlerimizin merkezine koyarak, onlara en iyi kaliteyi sunmanın temel görevimiz olduğunun bilincindeyiz. Bu bağlamda, üretim teknolojilerindeki son gelişmeleri sürekli takip etmeye özen gösteriyoruz

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Vizyon

Türkiye’de unlu mamuller piyasasına yön veren lider şirket olmaya, sektörün standartlarını hep daha yükseğe çekmeye; tüketici, müşteri ve çalışanlarıyla birlikte büyümeye devam etmek.

Misyon

Çevreye ve insana duyarlı bir marka olarak; tüketicilerimizin beslenme ve yaşam kalitelerini, nitelikli unlu mamuller üreterek yükseltmek ve sektörel kalkınmayı teşvik etmek.

KALİTE BELGELERİMİZ